Європейський союз електроенергетичної промисловості обрав президента
Новим президентом Європейського союзу електроенергетичної промисловості (Eurelectric) став генеральний директор Enel Франческо Стараче.
Рада директорів обрав його під час річних зборів, повідомляється в прес-релізі компанії.

Термін президентського мандата становить два роки.

«Енергетичний сектор переживає безпрецедентні зміни в результаті технологічних інновацій, децентралізації і руху до зеленої економіки. На посаді президента Eurelectric я постараюся залучити всіх ключових зацікавлених учасників енергетичного сектора до позиціонування електроенергетики в якості головної рушійної сили європейської енергетичної політики, здатної вирішити складні завдання, пов'язані з трансформацією в секторі енергетики», — заявив Ф.Стараче.

Eurelectric представляє інтереси електроенергетичного сектора на загальноєвропейському рівні. У число завдань даної організації входять сприяння розвитку і росту конкурентоспроможності галузі, забезпечення ефективного представництва у взаємодії з державою, а також сприяння розвитку і популяризації ролі низьковуглецевої енергії в розвитку європейської спільноти. Союз об'єднує близько 3,5 тис. Компаній по всій Європі з сукупним оборотом близько 200 млрд євро.